Ημέρες εορτών κι αγάπης πλησιάζουν κι αισθανόμαστε έντονα την ανάγκη να ευχαριστήσουμε τους ανθρώπους που με τις πράξεις και τα έργα τους στηρίζουν πάντα τα παιδιά και τις ανάγκες του σχολείου μας. Απευθύνουμε λοιπόν ολόψυχα ένα μεγάλο ευχαριστώ  στον Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας τον κ. Γεωργούλη Γεώργιο, έναν άνθρωπο που επάξια έχει κερδίσει τον σεβασμό, την εκτίμηση και την αγάπη ολόκληρης της σχολικής κοινότητας, καθώς και σε κάθε μέλος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων ξεχωριστά για την υπερδραστήρια κι ανιδιοτελή  προσφορά τους. Αποτελούν μία εξαιρετική ομάδα συνεργατών, είναι οι δικοί μας άνθρωποι, που μας συμπαραστέκονται κι ολοκληρώνουν μαζί με το σύνολο των γονέων και  κηδεμόνων του μαθητικού μας δυναμικού την οικογένεια του 9ου Δ.Σ. Ως ένδειξη ευγνωμοσύνης προσφέραμε  ένα μικρό δωράκι με χειροποίητες κατασκευές στον Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων. Ευχόμαστε από ψυχής σε όλους σας καλές γιορτές με υγεία!