Χίος, 17/01/2024

Αγαπητή κ. Λεονάρδου,

Καλή και Ευλογημένη χρονιά με υγεία!!

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 9ου Δημοτικού Σχολείου Χίου – Καρράδειο και εγώ προσωπικά , θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την ευχαριστήσουμε για την άμεση ανταπόκρισή σας στο αίτημα μας για αποστολή βιβλίων με σκοπό την ενίσχυση της Σχολικής μας Βιβλιοθήκης. Όταν ενημερώσαμε τα παιδιά για την παραλαβή του δέματός σας, η χαρά στα μάτια τους ήταν απερίγραπτη.

Οι μαθητές και οι μαθήτριες μας, σας στέλνουν τις ζωγραφιές τους, ως ανταμοιβή για τη δυνατότητα που τους δίνετε να ταξιδέψουν σε κόσμους μαγικούς και ξεχωριστούς.Εμείς, ως εκπαιδευτικοί θα προσπαθήσουμε να κρατήσουμε το τιμόνι αυτού του μαγικού ταξιδιού στη γνώση.

Κυρία Λεονάρδου, ο Θεός να σας έχει καλά, εσάς και τους οικείους σας. Πάντα να προσφέρετε στους συνανθρώπους μας!

Η Δ/ντρια του 9ου Δημοτικού Σχολείου Χίου – Καρράδειο

Τζάνα Ελένη.