Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 9ου Δημοτικού Σχολείου Χίου στα πλαίσια των δραστηριοτήτων του σας προσκαλεί σε μια πρώτη ανοιχτή συζήτηση με τίτλο «Κορονοϊός : μπορεί η κρίση να μετατραπεί σε ευκαιρία για μια καλύτερη καθημερινότητα;

στην οποία κεντρική ομιλήτρια θα είναι η κα. Ελένη Τσατσαρώνη Ψυχολόγος – Εκπαιδευτικός.

Η εκδήλωση θα λάβει χώρα το Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021 και ώρα 17:30 στην αίθουσα  εκδηλώσεων του 9ου Δημοτικού Σχολείου Χίου. Θα τηρηθούν όλα τα πρωτόκολλα κατά της διάδοσης του κορονοϊού και συγκεκριμένα η είσοδος θα επιτρέπεται με πιστοποιητικό εμβολιασμού ή νόσησης καθώς και με βεβαίωση rapid test 48ώρου. Η χρήση της μάσκας θα είναι υποχρεωτική από την είσοδο του σχολείου και για όλη την διάρκεια της εκδήλωσης ως και την αποχώρηση. Μετά το πέρας της εκδήλωσης θα γίνει απολύμανση της αίθουσας.