Αγαπητοί μας γονείς,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι τα μέλη του  Συλλόγου  Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας , στις  25/10/2023 ανέλαβαν μία δύσκολη αποστολή: την καθαριότητα της υπόγειας αποθήκης του σχολείου μας. Η αποστολή όχι μόνο στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία, αλλά ολοκληρώθηκε με χαρά, κέφι και ιδιαίτερο ζήλο. Δεν έχουμε λόγια να σας ευχαριστήσουμε! Πάντα μας στηρίζετε, είστε δίπλα μας και μας εκπλήσσετε με την προθυμία και τη θετική σας διάθεση.

Η ενέργειά σας αυτή σίγουρα αποτελεί παράδειγμα προς μίμηση για τα παιδιά μας. Με τη χειρωνακτική σας προσφορά και τη διακριτικότητά σας αναδείξατε τη δύναμη της ενότητας και παρουσιάσατε έμπρακτα πως η πραγματική ουσία βρίσκεται στα έργα. Μακάρι όλα τα, σχολεία και το δικό μας να έχουν πάντα τόσο άξιους συνεργάτες στο πλευρό τους. Σας ευχαριστούμε που αγαπάτε το σχολείο και προσφέρετε μέσα από την καρδιά σας. Είμαστε πραγματικά ευγνώμονες. Κι εμείς με τη σειρά μας θα συνεχίσουμε να καταβάλλουμε κάθε δυνατή προσπάθεια για να διατηρηθεί αυτή η άψογη συνεργασία, με κοινό γνώμονα πάντα το όφελος των παιδιών μας.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ

Η Δ/ντρια του σχολείου